Nabídka práce - asistentka vedení společnosti

06.03.2017 12:00

Společnost Melitrade a.s. působící na trhu s hygienickými výrobky pod značkou Linteo hledá do svého týmu novou kolegyni na pozici ASISTENTKA VEDENÍ SPOLEČNOSTI.

Náplň práce:

- Nákup a objednávání zboží,

- Zákaznický servis,

- Marketing.

Požadavky:

- Flexibilní, komunikativní, příjemné vystupování,

- Znalost anglického jazyka,

- Řidičský průkaz sk. B,

- Znalost PC: MS Office (Word, Excell, Power Point, Outlook).

Nabízíme různorodou práci v dynamicky se rozvíjející české společnosti.

Místo výkonu práce: Lanškroun, okres Ústí nad Orlicí.

Svůj profesní životopis zasílejte na e-mail:

Zákaznická infolinka

Tel.: +420 465 467 730

Po - Pá: 8:00 - 18:00

Žádosti o vzorky, jejich ceny a podmínky zasílání směřujte na tento e-mail:

Podrobné kontakty