Věnuj přání

01.02.2019 13:07

Myšlenka a poslání kampaně „VĚNUJ PŘÁNÍ“

Lidé si při různých příležitostech přejí do budoucna hlavně hodně ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍLÁSKU. Zkrátka v okamžik, který je pro to určený. Trojice důležitých a také krásných životních hodnot je zapotřebí nejen ve sváteční dny, ale po celý rok. Kdy jste podobná přání vyslovili prostě jen tak a předali je do srdcí těm, které máte rádi?

POSLÁNÍM  KAMPANĚ je, abychom se v dnešní uspěchané době na chvilku všichni zastavili a uvědomili si, na kom nám opravdu záleží, kdo jsou naši opravdoví přátelé, kamarádi. KOMU opravdu chceme VĚNOVAT to, čeho máme v současné době málo - NÁŠ ČAS.  Nejde o celý den, jen o malý okamžik. O pár vteřin, které věnujete mamince, protože ji máte rádi, dětem, že jste na ně pyšní nebo přátelům, které pozvete na návštěvu.

To, co občas bereme jako samozřejmost, dokážeme jen málokdy říct nahlas. A to je velká škoda, když slova jsou silnější, než cokoli jiného. Pojďte to s námi změnit a začněte pomocí našich přání rozdávat radost. Jen tak. Přímo od srdce.

Protože v Linteo věříme v tradiční hodnoty, sílu rodiny i přátelství, připravili jsme pro vás novou edici kapesníčků v rámci kampaně  Věnuj přání. Jejich posláním je přinášet radost a také podpořit myšlenku, abychom nezapomínali na svou rodinu i přátele, na nichž nám skutečně záleží. A to i tehdy, kdy se uspěchaný svět snaží veškeré naše emoce potlačit.

Kouzlo každého balení v sobě ukrývá jedno ze tří přání - lásku, štěstí nebo zdraví, které jsou tím nejcennějším, co v životě máme, přestože je občas můžeme vnímat jako samozřejmost. Popřát a přitom vyjádřit své pocity tak nezabere více než pár minut. A přitom právě těch několik málo okamžiků dokáže se srdcem našich blízkých doslova zázraky. Dopřát jim hřejivý pocit štěstí, radosti a zájmu, přesně to, co nedokáže žádný jiný dárek na světě.    

Zákaznická infolinka

Tel.: +420 465 467 730
E-mail:

Po - Pá: 8:00 - 18:00 

Žádosti o vzorky, jejich ceny a podmínky zasílání směřujte na tento e-mail:

Podrobné kontakty

© 2019, Melitrade a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Zásady ochrany osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑